Chat / support@radicenter.eu

DirectAdmin

Installatron ja võimalik Joomla sisuhalduse ver. 3.8.3 viga installil

Paar klienti on raporteerinud võimaliku vea Joomla 3.8.3 installil läbi Installatroni rakenduse, kus tuleb veateade: Error: Failed to start application: Class ‘JConfig’ not found Probleem paistab olevat selles, et Joomla sisuhaldus soovib peale installi config failile midagi juurde lisada, kuid ei saa. Lahendus oleks:

Magento ver 2.2.0 installimine oma serverikontole

Viimasel ajal on kliendid raporteerinud eri tõrgete kohta Magento 2.* versioonide installimisel oma serverikontole. Üritan siin teemas täpsemalt lahti kirjutada võimalikud soovitused ja murekohad.

, ,

Magento ver 2.1.7 installimine serverikontole

Viimasel ajal on kliendid raporteerinud eri tõrgete kohta Magento 2.* versioonide installimisel oma serverikontole. Üritan siin teemas täpsemalt lahti kirjutada võimalikud soovitused ja murekohad.

, , , ,

Google Authenticator ja 2 astmeline audentimine DirectAdmin keskkonnas

Juba mõnda aega on võimalus meie veebimajutuse serveritel klientidel oma kontodel sisse lülitada turvaline 2 astmeline audentimine. Mida selleks teha:

ID kaardiga audentimine/kasutamine jagatud veebimajutuse serveritel

Osad arendajad on uurinud et kas ja kuidas oleks meie serveritel võimalik ID kaarti kasutada või Apache all / veebilehel audentida, siinkohal üritan välja pakkuda mõned juhendid.

LetsEncrypt (Public BETA) sertifikaadid Radicenteri serveritel / kuidas paigaldada

Tulles vastu paljude klientide soovidele on võimalik ka meie jagatud veebimajutuse serveritel meie klientidel omale paigaldada LetsEncrypt tasuta SSL sertifikaate.

, , ,

PHP kiiremaks + opCache lisamine serveritele

Kuna osad kliendid on täheldanud, et meie serverite turvaline PHP keskkond on jäänud osadel juhtudel aeglasemaks võrreldes paari teise teenusepakkujaga. Vastavalt klientidepoolsele tagasisidele ja soovidele võtsime vastu otsuse vahetada seni toiminud mod_php välja php-fcgi (PHPFastCGI) vastu. Samuti sai lisatud serveritele ka Zend’i opCode cache. 21.01.2016 – Alustasime serveritel FastCgi ja Opcache kasutuselevõtmist. Esimesed serverid on […]

Kuidas lisada MySQL andmebaasi

1. DirectAdmin keskkonnas 2. cPanel keskkonnas 1. DirectAdmin keskkonnas 1. Logi sisse DirectAdmini (Õpetus SIIN) 2. Sisene MySQL managementi 3. Lisa uus andmebaas (“Create new database”) 4. Täida väljad andmebaasi nime ja parooliga (NB! Parool peab olema turvaline – sisaldama numbreid, suuri ja väikeseid tähti ning kirjavahemärki) 2. cPanel keskkonnas 1. Logi sisse cPanel halduspaneeli […]

Probleemid failiõigustega (FTP , DirectAdmin, CMS)

Hetkel veel osadel serveritel võib esineda probleeme failiõigustega kus Veebist üles laetud failid saavad kasutajaks “apache”. Mida teha et failiõigused tagasi muuta kasutaja alla: 1. Logige sisse DirectAdmin’i 2. Liikuge “File Manager” alt soovitava kaustani/failini 3. Vajutage Faili/kausta järel olevale lingile “reset owner” (Kui tahate kausta all olevate failide omaniku samuti muuta, siis lingile “recursively”)

Joomla/WordPress haldusliides (/administrator , /wp-admin/ wp-login.php) küsib kasutajatunnust ja parooli

(NB! Allolev tekst pädeb ainult DirectAdmin serveritel olevate WP ja Joomla CMS installide kohta!) Seoses viimastel aegadel sagenenud rünnakutega sisuhaldustarkvara kasutavate lehekülgede vastu (rünnatakse halduspaneelide logimislehekülgi ja püütakse selle kaudu pääseda sisuhaldusesse), võtsime ennetava abinõuna kasutusele lisa logimisfiltri, mis takistab “robotitel” sisuhalduse parooli lahtimurdmist. Seetõttu küsitakse kasutajalt enne haldusliidese logimislehele pääsemist täiendavat kasutajatunnust ja parooli. […]

See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.