Chat / support@radicenter.eu

E-posti seadistamine programmis Thunderbird

NB! Alates 01.07.2020 on toetatud ainult turvalised SSL/TLS ühendused mailiserveritega – seadistuse all peaks olema sisse lülitatud oma mailirakenduses SSL/TLS ja kasutusel pordid turvalise ühenduse korral IMAP 993 ja SMTP 465 (ainult SSL/TLS) või 587 (STARTTLS) .
(Täpsemad sätted leiate Webmaili kaudu vastavalt infole lehel: Webmaili kasutamine – 3. Muu seadme seadistused)

Kui on olemas webmaili lehelt juba vajalikud SSL sätted, siis saate edasi minna toimingutega:
1. Mailikonto lisamiseks
2. Mailikonto uuendamiseks/muutmiseks

1. Mailikonto lisamiseks

Täpsemad juhised mailikonto automaatseks seadistamiseks, olemasolevate kasutajatunnustega, on välja toodud Mozilla Thunderbird lehel, vastavale kasutusel olevale operatsioonisüsteemile ja Thunderbirdi versioonile (Valitavad eraldi, paremal olevast menüüst): Automaatne konto seadistamine

Kui automaatne mailikonto lisamine ei toimi, tuleks seadistada mailikonto Thunderbird rakenduses käsitsi!
Selleks, kontrollige oma vajalikud SSL seadistused webmaili kaudu (juhend lehel: Webmaili kasutamine – 3. Muu seadme seadistused) ja seadistuste sammud leiate (hetkel veel inglisekeelselt) lehelt , vastavale kasutusel olevale operatsioonisüsteemile ja Thunderbirdi versioonile (Valitavad eraldi, paremal olevast menüüst):
Manual Account Configuration

2. Mailikonto uuendamiseks/muutmiseks

Kontrollige oma vajalikud SSL seadistused webmaili kaudu (juhend lehel: Webmaili kasutamine – 3. Muu seadme seadistused) ja järgnevalt:
1. Kliki parema hiireklahviga e-posti kontole ja vali Settings
2. IMAP sätted – Avanevas aknas vali vasakul menüüs Server settings ja kontrolli vastavust webmailis SSL kastis kuvatule
3. SMTP sätted – Avanevas aknas vali vasakul menüüs Outgoing server (SMTP), kliki oma soovitud mailiserverile ja vajuta Edit ning avanevas aknas, kontrolli vastavust webmailis SSL kastis kuvatule kohal SMTP.

Comments are currently closed.

See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.