Chat / support@radicenter.eu

Installatroni varukoopiad ei toimi korrektselt (parandatud 25.01.2019 rakenduse uuendusega)

Update:
24.01.2018 – Installatroni arendajad on lahendanud murekoha – fix peaks toimima kõikidel serveritel hiljemalt 25.01.2019 peale kella 04:00.
22.01.2018 – Installatroni arendajad on tuvastanud uue vea – ootame hetkel endiselt lahendust.
17.01.2018 – Installatroni arendajad on tuvastanud vea ja peaksid peatselt (järgneva paari päeva jooksul) paranduse/uuenduse avaldama ka tarkvarabaasis.

Paari päeva jooksul on osad kasutajad saanud teavituskirju oma kontol asuvalt Installatroni rakenduselt, kus sisu on olnud järgnev:

This is an automated email from Installatron. To unsubscribe from these emails or to change notification settings, login to your web hosting control panel, navigate to the Installatron tool, and select the installed applications you wish to modify.

The backup process for VEEBILEHENIMI located at http://teiedomeeninimi.ee has failed and the details of the failure have been logged.

Technical error:
Error: There are no available backup locations. Please add a location using the ‘Edit’ button of this installed application.

End of report.

Antud veateade ja pärsitud funktsionaalsus tuleneb Installatroni süsteemsest automaatsest uuendusest – kuigi “local backup” on seal aktiveeritud, siis peale süsteemset tarkvarauuendust see kahjuks ei toimi korrektselt.
Meie serveritiim koostöös Installatroni arendajatega üritavad antud murekohta parandada.
NB! Antud pärsitud funktsionaalsus ei mõjuta kuidagi serveripoolseid varukoopiaid. Mõjutatud on ainult kontopõhised Installatroni tarkvarapoolsed varukoopiad!
Lahenduse leidmisel taastuvad automaatsed lokaalsed varukoopiad automaatselt!

Kiire ajutine lahendus oleks soovikorral:

Kui Teie veebis olev rakendus on installitud Installatroni kaudu ja on olulised ise taastatavad igapäevased varukoopiad:
1. Logi sisse halduspaneeli (cPanel)
2. Loo uus FTP konto varukoopiate jaoks – näidis:

NB! Oluline on määrata koheselt korrektne kaust!
3. Liigu Installatroni all oma rakenduse sätete alla ning kohas backup, määra “Add a new backup location.” ja kasuta FTP’d.
(NB! Kindlasti määrata turvaline parool!)
Eraldi ei ole vaja määrata SFTP’d vms. kuna FTP server asub samal masinal!
Näidis oleks:

Comments are currently closed.

See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.