Chat / support@radicenter.eu

Koduleht/e-mailid ei tööta – miks teil server maas on?

On 3 võimalust:
1. Teie IP on blokeeritud (Kõige tavalisem mure)
2. Veebimajutus on maksmata
3. Domeen on maksmata/audentimata (või muu probleem domeeninimega)

Teie IP on blokeeritud (Kõige tavalisem mure)

Tulenevalt turvalisusnõuetest blokeerivad meie serverid neid ründavaid/”valesti käituvaid” IP aadresse. Ründe või “vale käitumise” all mõeldakse:
– DDos rünne
– SPAM
– Häkkimiskatse
– Valede tunnustega korduv audentimine
Tihti peale küsivad kliendid (eriti mobiilse interneti kasutajad) meilt et miks lehed ei toimi või serverid maas on. Vastus on lihtne: Serverid reaalselt toimivad, lihtsalt on võimalik et te olete saanud endale IP mis on blokeeritud.
– Kui te kasutate püsivat IP aadressi on probleem olnud kas teie arvutis või mõnes arvutis/kliendis kes on teie võrku kasutanud.
– Kui teil eraldi püsivat IP aadressi tellitud ei ole on teil tõenäoliselt vahetuv ehk muutuv IP, mis tähendab et iga kord kui te netipulgale/ruuterile/mobiili netile restardi teete saate te uue IP aadressi (see aga võib olla blokeeritud – isegi kellegi teise isiku pärast)

Mida teha:

– Muutuva IP korral (tavaline juhtum): Tehke netiseadmele restart (lülitage internet välja/sisse) – uue IP saamisel peaks probleem lahenduma
– Püsiva IP korral:
1) Minge lehele: http://radicenter.eu/ip
2) Võtke meiega ühendust ja teavitage soovist IP blokeeringust vabastada ning edastage oma IP aadress.

Comments are currently closed.

See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.