Chat / support@radicenter.eu

Meilikonto seadistuste muutmine

1. Meilikonto saadetavate kirjade piirangu muutmine

Selleks, et vältida probleeme, mis võivad tekkida meilikonto parooli lahtimurmisel ja meilikonto kasutamisel spämmimiseks, on seatud vaikimisi saadetavate kirjade kirjade piirang ühe postkasti jaoks 100 kirja päevas. Piirangut on võimalik suurendada, kuid seda tuleks teha vastavalt reaalsele vajadusele! Piirang ei puuduta skriptide poolt saadetavaid kirju, näiteks uudiskirjad.

Saadetavate kirjade limiidi tõstmiseks klikkige vastava meilikonto real linki change.

meilikontod

 

Seejärel lisage Send Limit real soovitav päevane saadetavate kirjade arv ja vajutage Modify. Väärtus peab olema vahemikus 1-1000. Kui jätta lahter tühjaks, kasutab süsteem vaikimisi väärtust 100.

meilikonto2

 

 

 

2. Meilikonto parooli ja suuruse muutmine

Kõigepealt avage link E-Mail Accounts. Seejärel leidke E-posti aadress, mille parooli või suurust soovite muuta, ning Password/Quota veerust link change.
Klikkige sellel lingil-
Nüüd saate kirjutada lahtritesse uue parooli (kohustuslik on kasutada suuri ja väikeseid tähti ning numbreid) või lasta süsteemil see ise luua (nupp Random).
Näidise loomisel kasutasime Random-võimalust. Lisaks muutsime meilikonto suuruseks 2GB. Kui Email Quota (Meg): lahtrisse kirjutada 0, siis meilikonto suurus ei ole piiratud! Kui kõik on valmis, vajutage Modify.
 

Comments are currently closed.

See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.