Chat / support@radicenter.eu

Mitu domeeni veebimajutuse paketis

Radicenteri veebimajutuse pakettides on võimalik suurendada majutatavate kodulehekülgede/domeenide arvu. Juhul, kui te soovite luua uue kodulehekülje või tuua olemasoleva kodulehekülje Radicenterisse üle, ei pea te tellima lisaks uut paketti, vaid tellite lihtsalt juurde ühe domeeni koha. Paketis olevatele iseseisvatele lisadomeenidele saab luua lisaks koduleheküljele ka domeeninimega e-posti aadressid ja FTP kasutajatunnused.

Lisadomeenidele saab luua oma aliasdomeenid (Domain Pointers), mis suunavad põhidomeenile, sama moodi saab luua alamdomeene (näiteks pood.domeen.ee)
NB! Kui te tellite privaatse IP, rakendub see antud kontole ning KÕIKIDELE domeenidele selle konto all.

Veebimajutuse paketi kõvakettaruum on jagatud kõigi majutatavate domeenide ja kodulehekülgede vahel. Igale domeenile luuakse oma kaust failisüsteemis – /domains/domeen.ee/public_html

NB! Lisadomeenidele ei ole võimalik luua eraldi peakasutajatunnust kujul np***** või r*****

 

1. Mitme domeeni tugi DirectAdminisda_myltidomain_1

Kasutusel olevad lisadomeenid kuvatakse peale sisse logimist DirectAdmini avalehel. Valides vajaliku domeeni, saab hallata konkreetselt selle domeeni e-poste, FTP kasutajatunnuseid, alamdomeene ja andmebaase.

2. Mitme domeeni tugi FTP-gaDA_myltidomain_tree

Luues FTP ühenduse peakasutajatunnusega, näete oma kasutajakontol olevate domeenide kataloogipuud järgmisel kujul. Näidispildi loomisel on kasutatud Filezillat.

Comments are currently closed.

See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.