Chat / support@radicenter.eu

Blogi

Uus soodne rakendus kodulehekülgede loomiseks

Suur osa väike ja keskmise suurusega ettevõtetest on loonud oma kodulehe iseseisvalt või tuttavate abiga. Mida aga teha siis, kui selgub, et kasutatud tarkvara on aegunud, ebaturvaline või ei ole enam sobiv Google otsimootoris hea reitingu saamiseks?

Selline kodulehtede loomise meetod on alguses küll kuluefektiivne, kuid pikemas perspektiivis võib kaasa tuua probleeme, mida lehte luues ette ei osatud näha. Tasuta või odavalt loodud lehekülge ei soovi probleemide ilmnemisel enam keegi hooldada ja parandada.

Viimastel päevadel on koduleheomanikke vaevanud küsimused seoses Google otsingu algoritmide muudatusega. Mitu aastat tagasi loodud leheküljed, mis ei vasta enam Google kriteeriumitele kaovad vähemalt tahvelarvutite ja nutitelefonidega otsingutulemustes oma senise hea positsiooni.

Kui ettevõte vajab väga lihtsat kodulehekülge, millele ei ole ette nähtud suurt eelarvet ja kodulehte haldaks ettevõtja või mõni töötaja muude tööülesannete kõrvalt, on parimaks lahenduseks tsentraliseeritud sisuhaldussüsteem ehk automaatne kodulehe looja.

Oma olemuselt on tegemist kodulehtede loomiseks mõeldud pilvelahendusega, kus klient ei pea ise tarkvara paigaldama, haldama või uuendama, vaid lihtsalt lisab valmis kodulehepõhjadele oma sisu – logod, tekstid ja pildid. Vajadusel saab luua ka ühendused kasutusel olevate sotsiaalmeedia kanalitega nagu Facebook, Twitter, Youtube jne.

Site Builder sisuhaldussüsteem on äärmiselt lihtne lahendus, sobides eelkõige väikeettevõtetele, millede eesmärgiks on luua lihtsaid atraktiivseid kodulehekülgi. Rakendusega luuakse kodulehed, mida on võimalik sirvida ka nutitelefoni või tahvelarvutiga.

Kodulehe loomiseks pole vaja paigaldada eraldi tarkvara ei kliendi arvutisse ega serverile. Lihtsa haldusliidese kaudu klient valib endale sobiva kujunduse seejärel on võimalik juba muuta kujunduspõhjas olevad näidistekstid ja pildid.

Site Builderi kasutamiseks on olemas lihtne graafiline ja eestikeelne kasutajaliides. Nupulevajutustega on võimalik lisada erinevaid sisuelemente – logosid, pilte ja tekstiväljasid. Sama lihtsalt on võimalik lisada pildigaleriisid, keelevalikuid ja kontaktivorme.

Sisse ehitatud eelvaate funktsioon võimaldab pidevalt kontrollida, milline näeb kodulehekülg välja vaadatuna tavaarvuti, tahvelarvuti või mobiiltelefoniga. Kodulehe leitavuse parandamiseks on olemas lihtne SEO tööriist märksõnade ja metainfo lisamiseks ning lehekülje sidumiseks Google Analyticsiga.

Kui tellimus esitada enne 31. maid 2015, on võimalik uut sisuhaldussüsteemi 1 kuu jooksul tasuta testida. Selleks tuleb Radicenter.ee lehel luua kliendikonto ja sooduskoodiga SITEBUILDER tellida veebimajutuse konto 1 kuuks. Site Builderi edasine kasutamine eeldab veebimajutuse paketi teenuse jätkamist. Kodulehe loomise rakendus kuulub veebimajutuse paketti ja lisatasusid selle kasutamisega seoses ei kaasne.

Lisainfo: tugi@radicenter.ee

See veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.
Sain aru.